Kauno Žalgiris rezultatai ir susitikimai - sekite Kauno Žalgiris rezultatą gyvai, susitikimus ir rungtynių detales per Scoreboard.com Serijoje iki trijų pergalių…, NBA karjerą jau baigęs ir dabar lygos apžvalgininku dirbantis Charlesas Barkley apsilankė JAV komiko Jimmy Kimmelio laidoje, kurioje…, Trečiadienio vakarą kovas Europos taurėje sėkmingai pratęsė Vilniaus „Lietuvos rytas“, kurie laimėjo svarbų susitikimą Ispanijoje. Despite the loss, Olympiacos still leads the EuroLeague series with Zalgiris since 2000 with a 13-12 record, though the Lithuanian champion has now won nine of the last 11 games, including four times in Greece. Zalgiris vs Olympiacos: scores, results and stats 4 February 2020. Iš toli puikiai atakavę žalgiriečiai 94:69 (22:17, 24:20, 23:11, 25:21) sutriuškino svečius iš Graikijos. Sekančios rungtynės: 12.03. Zalgiris improved to 10-5 on the season for to secure at least fourth place in the standings at the midway point in the regular season. Sekite Eurolyga 2020/2021 rezultatus gyvai, galutinius rezultatus, susitikimus ir turnyrines lenteles! Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po dviejų savaičių pertraukos vėl žais Eurolygos rungtynes namų arenoje, o šįkart Martino Schillerio auklėtinių laukia antrasis šio sezono mūšis su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. balo.K.Sloukui geriausiai talkina aukštaūgis Hassanas Martinas, pelnantis po 9,7 taško ir atkovojantis po 5,2 kamuolio. Registruokis svetainėje su promo kodu! Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje po pratęsimo pralaimėjo rezultatu 87:96 (29:16, 16:27, 20:25, 17:14, 5:14). „Žalgirio“ arenoje kauniečiai susitiko su Pirėjo „Olympiacos“ komanda. Olympiacos - Žalgiris - CBet. Po Pirmojo Kėlinio Pirėjo Olympiacos Bc Zalgiris Kaunas Facebook. Vilniečiai 96:79 iškovojo…, Eurolyga gyvai: „Žalgiris“ – „Olympiacos“, Lyderio neradusi „Baskonia“ nusileido „Real“, „Nevėžio“ gretose – svarbi žaidėjų rokiruotė, 17-metis per vienas rungtynes sulaužė keturis rekordus ir tapo RKL lygos legenda, Trigubą dublį surinkęs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę Finikse, J. Valančiūno Memfio „Grizzlies“ neturėjo problemų prieš Izraelio klubą, „Fenerbahce“ dar kartą palaužė „Baskonia“ ir atsidūrė per žingsnį nuo finalinio ketverto, C. Barkley JAV komikui atskleidė neįtikėtiną istoriją, dėl kurios jis NBA mače žaidė girtas (VIDEO), „Lietuvos rytas“ prieš „RETAbet“ pasiekė užtikrintą revanšą, Kontaktai, klausimai, reklama, straipsnių talpinimas. Another Zalgiris win over Olympiacos. „Olympiacos“ dar dvi minutes gyveno be taškų, o žiūrovus iš savo vietų kėlė taikliai krepšį iš vidutinio nuotolio atakavęs P.Jankūnas ir sudėtingą prasiveržimą taškais su pražanga užbaigęs R.Seibutis – … Čia taip pat galėsi tiesiogiai žiūrėti kitas Eurolygos, NBA ar kitų Lietuvos klubų, tokių kaip Vilniaus „Rytas“ tiesiogiai , varžybų transliacijas. Zalgiris Tiesiogiai Internetu. Pirėjo Olympiakos Tvarkarastis Rezultatai Krepsinis 24sek Lt. Eurolyga Barcelona Zalgiris Gyvai. In the overtime, Olympiacos dominated, so they secured another win on the road. Jaunasis žalgirietis, drąsiai ėmęsis iniciatyvos, rungtynių pabaigoje rinko svarbius taškus bei padėjo kauniečiams sezoną turnyre pradėti pergalingai.Rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose rungtynėse Pirėjuje rungtyniavo Marius Grigonis, pelnęs 15 taškų. Kauno Žalgiris Olympiacos BC live score (and video online live stream*) starts on 22 Jan 2021 at 18:00 UTC time in Euroleague - International. perd. New photos are added daily from a wide variety of categories including abstract, fashion, nature, technology and much more. Eurolyga: „Anadolu Efes“ – „Žalgiris“ (GYVAI) Naujienos 21 Kovas 12 Eurolygos atkrintamųjų traukinio besivaikantis Kauno „Žalgiris“ šiuo metu yra už TOP-8 ribų, o negana to, šį vakarą susigrums su bene karščiausia Eurolygos komanda Stambulo „Anadolu Efes“. Eurolyga gyvai per Scoreboard.com. Eurolyga: "Žalgiris" - "Olympiacos" (GYVAI) #Olympiacos #Žalgiris #Eurolyga Tweet.